Nachazite se zde:


Novinky


Sikagard 750 Deco

S podobným systémem jako je Pandomo, přišla firma Sika s kterou dlouhou dobu spolupracujeme. Materiál Sikagard 750 Deco je tříkomponentní, na bázi cementu a epoxidu. Je použitelný jak na stěny tak i na podlahu. Probarvení je obdobné jako u pandoma.


Pandomo K2 Loft

Díky materiálu Pandomo K2 Loft je možné provést podobný design na podlaze jako s materiálem Pandomo W1 na stěnách. Povrch je lehce protiskluzný, což je výhodou při provádění v koupelnách. Více fotografií najdete v galerii.


Vzorové domy

Máme pro Vás připravené dva vzorové domy v okolí Prahy, kam je možné se přijít podívat na podlahy a stěny Pandomo. Pokud by jste měli zájem si naší práci prohlédnout, neváhejte nás kontaktovat.


Polyuretanové stěrky

Jako doplněk ke stěrkám Pandomo je možné použít polyuretanové stěrky, které jsou též vhodné i do koupelen. Vhodnější jsou například na problematické podklady s předpokladem pro vznik trhlin. PU stěrky trhlinu překlenou bez porušení, díky své pružnosti. Re


Schody PU stěrka

K polyuretanovým stěrkám nebo i k Pandomo stěrkám můžeme nabídnout schody s polyuretanovou povrchovou úpravou. Fotky z našich referencí najdete ve fotogalerii.


Sika Comfortfloor

Další polyuretanovou stěrku kterou realizujeme je systém Sika Comfortfloor, kterou lze aplikovat i s pružnou rohoží která je vhodná i na komplikované montované podklady.


Betonimage - nejen imitace betonu

Materiály od firmy Ardex už používáme v rámci Pandoma, jako rozšíření sortimentu a designu provádíme různé imitace betonu ale třeba i kovových povrchů.


Sika Comfortfloor video

Na níže uvedených odkazech najdete video z jedné z našich referencí: https://www.youtube.com/watch?v=0CRJV5Zr4Dg https://www.youtube.com/watch?v=zzRGQxo-S28&t Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.Firemní novinky

23.

Sika Comfortfloor video

Na níže uvedených odkazech najdete video z jedné z našich referencí: https://www.youtube.com/watch?v=0CRJV5Zr4Dg https://www.youtube.com/watch?v=zzRGQxo-S28&t Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

09.

Sika Comfortfloor

Další polyuretanovou stěrku kterou realizujeme je systém Sika Comfortfloor, kterou lze aplikovat i s pružnou rohoží která je vhodná i na komplikované montované podklady.

Všechny novinky

Kontaktní informace

Michal Pokorný,
Trnková 968, 391 11 Planá nad Lužnicí

Mobil: +420 606 613 410

info@pandomodesign.cz
www.pandomodesign.cz

https://www.facebook.com/pandomodesign.cz/

Napište nám


  • Úvodní stránka
  • O nás
  • Produkty
  • Fotogalerie
  • Poptávka - ceny
  • Kontakt
  • Barevný vzorník
  • Novinky
  • Mail
  • Home